Pokoje

Chatka M 3 lůžka

Útulná dřevěná chatka s vlastní vybavenou kuchyňkou (lednice, vařič, konvice, nádobí) a koupelnou ( sprcha, WC, skříňka, zrcadlo).Je vhodná pro tříčlennou rodinu.
Dvě samostatné postele v patře chaty a rozkládací pohovka pro děti, případně jednoho dospělého v obývacím prostoru.

Chatka L 6 lůžek

Nová trendově zařízená chatka s vlastní kuchyňkou (lednice, vařič, konvice, nádobí) a koupelnou (sprcha, WC, skříňka, zrcadlo).Chata má 3 oddělené ložnice, obývací prostor a velkou terasu.V létě možnost grilování přímo u chaty.

Chatka L 7 lůžek

Nová trendově zařízená chatka s vlastní kuchyňkou (lednice, vařič, konvice, nádobí) a koupelnou (sprcha, WC, skříňka, zrcadlo).Chata má 3 oddělené ložnice a možnost přistýlky, která je vhodná pro jednoho dospělého nebo dvě děti.

Chata zděná Z1

Chatka má 3 lůžka, bez možnosti přistýlky. Vybavená malou lednicí, varnou konvicí, jídelním stolem a skříní. Vlastní topení, vlastní venkovní stíněná teráska.Na letošní rok zcela nový interiér! Společné sociálky jsou vzdáleny 50 m od chaty.

Místo pro karavany, obytňáky

Karavanové stání je zpevněná plocha, vybavena elektrickou přípojkou. Možnost využití centrálního sociálního zařízení (sprchy, WC)
Základní cena = karavanové stání + elektrická přípojka + 1 osoba
Stan plac

Stan plac

Místo pro stany je dané ve spodní části kempu. Blízko sociálního zařízení, v klidné části mezi chatkami.

Stany Glamping

Glamping stan neboli luxusní stanování v kempu. Vybavený pro 4 osoby. Spaní 2x manželská postel.Moderní posezení přímo před stanem na malé terásce. Každý stan má elektrické připojení.Užijte si dovolenou trochu jinak u nás!

Apartmány Na Lánech

Luxusní apartmány s klimatizací nedaleko od centra města Litomyšl.Možnost přespání až 6 osob.
Plně vybavená kuchyň, koupelna s vanou a sprchovým koutem, dvě samostatné ložnice a přistýlka. Možnost objednání wellness (finská sauna, vířivka)
Parkování a wifi zdarma.

Apartmány Na Lánech

Luxusní apartmány nedaleko od centra města Litomyšl.
Plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, dvě samostatné ložnice.Přespání ideální pro 4 osoby.
Možnost objednání wellness (finská sauna, vířivka)
Parkování a wifi zdarma.